Ziemia zmienia świadomość
3 min czytania

Ziemia zmienia świadomość

Ziemia zmienia świadomość. Ziemia jako żywa istota stale ewoluuje i zmienia się. Te zmiany dotyczą wszystkiego i wszędzie, i jest oczywiste, że świadomość Ziemi również zmienia się z biegiem czasu. Przyczyna jest banalna, gdyż to my stajemy się świadomi. W ostatnich latach na całym świecie zaobserwowaliśmy oznaki zmiany w ludzkiej świadomości. Dzieje się to pod wpływem stale wzrastającej wartości Rezonansu Schumana. Coraz więcej wokół nas ludzi, którzy zaczęli się zwracać ku sobie. Zaczęli poszukiwać, odkrywać i zmieniać widzenie świata.

Część z nich bezpośrednio zwróciło się ku duchowości, ćwicząc różne świadome techniki /joga, thai chi/. Inni zainteresowali się zdrowiem, kondycją i dobrostanem swojego ciała. Pojawiło się sporo protestów politycznych, gdyż systemy nie wytrzymują zmian i upadają. Zwiększa się zainteresowanie zdrowiem i dobrym samopoczuciem, a nawet dbaniem o nasze środowisko. Gołym okiem widać, że przeszliśmy do bardziej oświeconego myślenia. Zwiększony napływ technologii i wygody pozwoliły nam na uzyskanie większej łączności ze sobą i sobą nawzajem.

Ziemia zmienia świadomośćZiemia zmienia świadomość

Mając większy dostęp do informacji o różnych kulturach, przekonaniach, praktykach i potencjalnych ścieżkach wzrostu i rozwoju, byliśmy i jesteśmy w stanie zgłębiać pomysły wykraczające poza nasz własny sposób myślenia. Dało nam to okazję do poznania nowych perspektyw – takich, które mogą potencjalnie poprowadzić nas w kierunku zdrowszego stylu życia. Ponadto wielu nauczycieli duchowych wskazuje na proces wielkiego przebudzenia lub wzniesienia. Jest to duchowa ewolucja, podczas której ludzkość przechodzi od energii o niższych wibracjach do wyższych stanów świadomości. Uważa się, że proces ten obejmuje głęboką osobistą transformację i połączenie z energią Źródła (Bogiem/Wszechświatem). W miarę jak przechodzimy ten proces, zbiorowa świadomość przesuwa się w górę w skali globalnej.

Ten stale wzrastający obecnie Rezonans Schumana (rytm/puls Ziemi) wpływa na wszystkie organizmy żywe. Wysokie skoki częstotliwości, jakie teraz zachodzą, odpowiadają za nasze samopoczucie. Globalna elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która jest wzbudzana przez wyładowania atmosferyczne między powierzchnią Ziemi a jonosferą nieustannie wzrasta. Przez długie lata częstotliwość Ziemi była stała /7,83 Hz/. Co ciekawe, jest to dokładnie częstotliwość fal alfa ludzkiego mózgu. Poziom wibracji Ziemi wpływa więc na nasze samopoczucie. Począwszy od 2014 r. częstotliwość zaczęła wzrastać, w 2015 wynosiła już 16,5 Hz, a w 2017 momentami dochodziła do 40 Hz. Obecnie również mamy do czynienia ze wzrostem pulsu Ziemi, aktualne dane dotyczące poziomu tła elektromagnetycznego publikuje Instytut w Tomsku.

Ziemia zmienia świadomość – Obserwacja:

W licznych okresach z wysokimi skokami wibracji Ziemi, często dziwnie się czujemy. Jeśli jesteśmy na niskich falach, pojawia się fizyczny i psychiczny dyskomfort, problemy zdrowotne, negatywne wrażenia. Gdy funkcjonujemy na wysokich częstotliwościach, cieszymy się dobrym zdrowiem, dużą kreatywnością i radosnym nastrojem. Każda zmiana rezonansu Schumanna ma bezpośredni wpływ na energię Ziemi i świadomość ludzi (im wyższa częstotliwość, tym wyższa świadomość).

W okresie dostrajania się mózgu do pracy przy wyższych częstotliwościach mogą wystąpić różne dolegliwości fizjologiczne i emocjonalne. Są to zawroty głowy, szumy w uszach, rozmazany obraz, skoki ciśnienia, uderzenia gorąca, nieregularne lub skaczące bicie serca. Ale i niewyjaśnione bóle w różnych częściach ciała, problemy z jelitami, nudności, wielki głód lub brak głodu. Także ciężki oddech, bezsenność, migreny, nerwowość, napięcie. Poczucie niepokoju, smutku lub straty, wewnętrzne rozbicie, depresja, agresja, huśtawka nastrojów. A także objawy grypopodobne czy wielkie zmęczenie lub pobudzenie bez konkretnego powodu. Ta informacja godna jest wnikliwego zastanowienie i autoobserwacji. Nie wszystko jest takie jakie się wydaje.

Ziemia zmienia świadomość – Podsumowanie:

Często przed poprawą następuje pogorszenie. Kluczowa w aklimatyzacji człowieka do zmieniającego się środowiska jest umiejętność przystosowania się do wyższych częstotliwości, a tym samym zharmonizowania się z pulsem Ziemi i zachowania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Pomocne w tym procesie mogą być: medytacja, spokój, wyciszenie, słuchanie siebie (intuicji) i swoich potrzeb (kontakt ze sobą), dbanie o zdrowie i ciało, miłość do siebie. Także zdrowe jedzenie, picie wody, najlepiej ożywionej, ruch – sport, joga, spacery, zwłaszcza w bliskości przyrody. Najbardziej odczujemy wpływ pulsu Ziemi z dala od miejskiego szumu, na łonie natury, gdzie jesteśmy wolni od oddziaływania smogu elektromagnetycznego i współczesnej technologii. Dlatego teraz tak ważny jest kontakt z naturą, uziemienie, chodzenie boso po trawie lub piasku, leżenie na trawie, leśne kąpiele, przytulanie się do drzew, korzystanie z energetycznych instalacji.

PS. Świadomość Ziemi jest twoją świadomością. – August Witti

Poprzednia historia

Czym jest wyobraźnia

Następna historia

Wiara w siebie