Doceniaj siebie
2 min czytania

Doceniaj siebie

Doceniaj siebie! To miłość do samego siebie i poczucie własnej wartości zmieniają wszystko w naszym życiu. Kiedy zmienisz swój obraz siebie i sposób mówienia do siebie, staniesz się potężny, skupiony i zdolny do osiągnięcia wszystkiego, czego chcesz. Wszystko się zmienia w chwili, gdy zobaczysz, że jesteś wartościowy i na to zasługujesz. Wszystko zaczyna się od wewnątrz.

Doceniaj siebieDoceniaj siebie

Jedyna opinia o Tobie, która się liczy, to Twoja opinia. Dodać można: co Boskość/Bóg myśli o Tobie. Ale to tożsame. Gdy stajesz się Bogiem dla siebie, zmienia się wszystko w Twoim życiu. Zaczynasz rozpoznawać swoją wartość i godność oraz wyznaczasz granice. Rozwijasz i pielęgnujesz miłości do samego siebie, bo daje Ci to pewność siebie i chroni przed toksycznymi ludźmi i “biorcami”. A oddawanie własnej energii niewłaściwym osobom i miejscom nie jest służeniem sobie. Służąc temu, co w nas samych i w innych, jest najwyższe musimy znać i posiadać swoją wartość i absolutnie nie pozwalać, abyśmy byli traktowani niżej, niż na to zasługujemy.

Życzliwość i szacunek muszą być odwzajemnione, więc jeśli jakikolwiek twój związek nie opiera się na wzajemnym szacunku, nie trać na niego czasu i zakończ go natychmiast. Trzeba sobie także zadać pytanie – “Co przestałbym robić, gdybym wiedział, że już na to zasługuję?” I pamiętaj, zasługujesz na dobre traktowanie, zasługujesz na miłość, szacunek, szczęście i spełnienie w swoim życiu. Ale jeśli sam nie będziesz siebie cenić, inni też tego nie zrobią. Więc gdziekolwiek czujesz, że energia jest ciężka lub czujesz się wyczerpany, wykorzystany lub wykorzystana: PRZESTAŃ wyciekać i oddawać swoją bezcenną energię i dary tym niewdzięcznym ludziom. Ale jeśli czujesz się doceniony, wartościowy i szanowany: ZACZNIJ dawać tym ludziom i całkowicie się na nich skoncentruj.

Doceniaj siebie – Podsumowanie:

Jesteś wartościowy, jesteś ważny, przepełnia Cię nieograniczona wartość własna. To najprawdziwsza prawda. Jesteś piękna/y i wyjątkowa/y, nikt inny nie ma takiej kreatywności, geniuszu i błyskotliwości jak Ty. Jesteś naprawdę jedyna/y w swoim rodzaju. Nie pozwól nikomu przyćmić Twojego blasku! Jesteś niesamowity i zasługujesz na niesamowite życie! Życie zmienia się w chwili, gdy decydujesz, że jesteś czegoś wart. Gdy nabierasz szacunku do siebie. Jedynym Bogiem dla siebie jesteś ty sam, nikt więcej. Szanuj siebie i czcij jak Boga, a boskie stanie się Twoje życie.

PS. Kiedy zmienia się twoje poczucie własnej wartości, zaczynasz przyciągać inny typ ludzi. – August Witti

Poprzednia historia

Skupienie się na sobie