3 min czytania

Jedna inteligentna świadomość

Istnieje jedna inteligentna świadomość, która przenika cały Wszechświat. Jest ona wszechpotężna, zawsze obecna, wszechwiedząca i zawsze istnieje w każdym z nas. Ta jedna inteligentna świadomość znana jest pod wieloma nazwami, takimi jak umysł kwantowy, zjednoczone pole, Absolut, Bóg, uniwersalna świadomość – jakkolwiek chcesz to nazwać – nie jest już tylko filozoficzną, niepotwierdzoną teorią z pogranicza metafizyki. Zostało to udowodnione naukowo.

Jedna inteligentna świadomośćJedna inteligentna świadomość

Możemy jako ludzie korzystać z pola kwantowego i uzyskiwać dostęp do tej potężnej siły. Każdy z nas może, biorąc pod uwagę, że każdy z nas jest częścią “Wszystkiego”. Wystarczy w większym stopniu uzyskać dostęp do uniwersalnego umysłu, który może następnie zmienić życie na wiele cudownych sposobów, takich jak:

 • poczucie większej łączności ze wszystkimi żywymi istotami;
 • lepsza pamięć i ulepszone zdolności uczenia się;
 • wyostrzona intuicja i łatwy dostęp do życiowych rozwiązań;
 • głęboki poziom kreatywności;
 • posiadanie bardziej znaczących i potężnych snów;
 • zrozumienie i wykorzenienie strachu;
 • super potężna zdolność samoleczenia;
 • super klarowność myśli przy spokojnym i cichym umyśle;
 • zdolność do manifestowania obfitości;
 • prowadzenie naprawdę szczęśliwego, spełnionego życia;
 • większy sukces we wszystkich przedsięwzięciach życiowych;
 • i wiele innych.

Na początku musimy zdefiniować dwoistości dwóch właściwości rzeczywistości – obserwatora i ego. Obie są właściwościami świadomości, ale często je mylimy. Obserwator sprawia, że ​​jesteś czymś więcej niż chodzącą maszyną biologiczną z niesamowitą mocą obliczeniową neuronów i hormonów, więcej niż skórą z kośćmi i wnętrznościami. Jest tylko jeden obserwator, który obserwuje z każdego punktu we wszechświecie. Chociaż absorbuje jedynie pamięć i informacje z miejsca, w którym się znajduje, nie będzie pamiętał, że znajdował się w innym ciele niż to, w którym znajduje się w tej chwili. Różne ciała i osoby, które postrzegamy jako mające własnego obserwatora, w rzeczywistości mają tego samego obserwatora, ale mają inne ego. Ego to tożsamość. To iluzja bycia konkretną komórką mózgową, podczas gdy w rzeczywistości jesteś całą istotą ludzką. Ego to złudzenie, które masz teraz, że jesteś konkretną osobą, prowadzącą określone życie w określonym wszechświecie, według określonych zasad i z określonym skutkiem.

Jedna inteligentna świadomość – Podsumowanie:

To wszystko zawarte jest w systemach, które de facto są niczym więcej jak podziałami. Dzielimy jedność kategoriami, właściwościami – dzielimy namiętnie i systematycznie, gdyż brakło nam by słowa. By istnieć mogło dobro, stworzyliśmy zło. By mogła istnieć światłość, musi wystąpić ciemność. Wszędzie na każdym kroku ten dualizm. Ale przecież ciemność to brak światła. Dobro zaś, to brak zła. I mentalnie wszystko się zmienia. Bo dobro tworzy dobro, a tego chcemy, czyż nie? Nauczono nas, że konsekwencja tworzy mistrza, a i tak niewielu korzysta z tej wiedzy. Mówi się nam, że wiedza to wartość, bo tworzy miłość, a i tak zabawiamy się polityką, chociaż niewielu ona służy. Ludzie generalnie chcą spokoju i pokoju, bo wówczas mogą tworzyć, budować, rozwijać. Wówczas jest co robić, tak jak chcemy. Ale to już jest świadomość, a świadomość jest anarchistyczna. Dopóki są podziały – nic z tego nie będzie. Tyle, że podziały same znikają. Świat zmienia się już w oczach, z dnia na dzień, z minuty na minutę. Dziś mogę coś wymyślić takiego, że jak wpuszczę do sieci to uruchomi lawinę zmian. Tak, że tak. Już dziś mogę dotrzeć prawie do każdego.

PS. Ta jedna inteligentna świadomość, ten Bóg, to ja – a JA mogę wszystko. – August Witti

Poprzednia historia

Moc myśli i słów

Następna historia

Wyrażanie siebie pomaga nam żyć