Biografia

biografia

Zajmujemy się projektowaniem w szerokim słowa tego znaczeniu. Projektujemy reklamy, strony www i wszystko co da się zaprojektować artystycznie. Żyjemy zaś w Małopolsce w Myślenicach koło Krakowa. Grafikiem /litograf/ jestem od końca studiów, kompozytorem od zakończenia szkoły, webmasterem od początku Internetu publicznego. Śmiejemy się, że od 1964 roku. BITIS to ja /Witold Augustyński/, BELLA BITIS to Karolina /Karolina Augustyńska/. Razem tworzymy i stworzyliśmy całe mnóstwo innych designów. Nasze projekty powalają na kolana! Na kolana też wskakują nam koty z naszej hodowli Bella Bitis*PL.

BiografiaBiografia

To oczywiste, że głównym celem projektowania jest wygląd. To podstawowy atut. Artystyczne projekty zachęcają do oglądnięcia i zapoznania się z treścią. Dzięki tym nietuzinkowym designom mamy gwarantowany sukces.

Karolina AugustyńskaTeksty powinny być rzetelne, zawierać krótkie, acz wyczerpujące informacje. Powinny być unikalne. Ale brak solidnej informacji to podstawowy błąd. Ważne są wizualizacje, zdjęcia i rysunki, wszystko to, co daje obraz opisywanych produktów, oferty, zagadnienia. Większość ludzi jest wzrokowcami. Dostarczane zdjęcia powinny być nie obrobione i to my dbamy o ich reklamowy wygląd i charakter.

Nad projektami pracujemy on-line /na żywo/ do momentu, aż osiągniemy satysfakcję, a projekt zostanie sfinalizowany. Nie ma miejsca na fuszerkę, niedociągnięcia i wady. Projekt ma być wystrzałowy i taki oddajemy.

Voilà – oto nasz zwariowany team. Nie lubimy zgiełku i hałasu, tempa miejskiego życia i bezdusznych, betonowych ścian. Żyjemy własnym życiem i tylko sobie znanym rytmem, śpiąc do oporu, a potem projektując. Nierzadko z kotami na kolanach…

Biografia – Prezentacja:

Jesteśmy duetem w życiu osobistym i zawodowym. Naszą pasją i pracą jednocześnie jest projektowanie, także stron internetowych. Pracujemy w zaciszu naszego ponad 100-letniego domu, w otoczeniu ukochanych kotów. To koty nauczyły nas, że należy celebrować życie, że pośpiech jest całkiem zbędny. Nasza kocia hodowla nazywa się BellaBitis*PL.

Witold AugustyńskiWitold AugustyńskiWitek jest z wykształcenia litografem, z usposobienia – umysłem ścisłym. Tysiące plików, nad którymi potrafi jednocześnie zapanować, ja ożywiam swoim kobiecym spojrzeniem, z humanistycznym sznytem antropologa kultury. Projekty, które tworzymy, bywają tajemnicze, niedopowiedziane, czasem mroczne i zagadkowe, bywa, ze zaskakujące – takich też odbiorców naszych projektów szukamy i takich cenimy. Lubimy artystyczne wyzwania – bywa, że nad jednym projektem dyskutujemy całymi godzinami. Nadajemy stronom, które wychodzą z naszego warsztatu, fakturę, chropowatość, ziarnistość. Projektujemy opowiadając pewne historie – poprzez drobne detale mówią o swoich właścicielach, o tym, jaki mają charakter, jakimi są ludźmi, co jest ich prawdziwą, życiową pasją…

Biografia – Podsumowanie:

Tworzymy dla ludzi niebanalnych, ceniących oryginalność, z wyobraźnią tak ogromną, jak nasza… … mogę być prezesem, dyrektorem, nawet prezydentem. Nazwa do niczego nie zobowiązuje. Jestem więc “Bogiem” … z racji tego, że ja jestem “Bogiem”, to mój Karolek /żona najlepsza/ jest “Boginią” stron internetowych. O!