2 min czytania

Raport AI z 2022

Raport AI z 2022. Sztuczna inteligencja może nie kontrolować jeszcze każdego aspektu życia, ale ta potężna technologia może generować dla jednych pozornie organiczny tekst i zdjęcia. Dla drugich zaś jednocześnie z tamtym kontrolować reaktory termojądrowe i projektować układy scalone do zasilania własnego krzemowego mózgu. Sztuczna inteligencja okazała się dobrodziejstwem dla nauki i została już wykorzystana do “wspomagania fuzji wodoru”, “poprawy wydajności manipulacji matrycą” i “generowania nowych przeciwciał”. Technologia zaczęła również pracować nad sobą. Dla mnie to kolosalna zmiana życia, twórczości i możliwości. To wykwit miłości, szczęścia i radości. Już dziś widzę, że AI rozwinie wszystkich świadomych entuzjastów i ludzi z otwartą głową i sercem, zaś improduktywów pozostawi w ich braku świadomości. Bo z braku zrozumienia otaczającego świata sami się wykruszą. Dzisiaj ta przepaść nie jest jeszcze tak duża. Jeszcze można nadgonić, ale jutro już nie. Za chwilę już nie.

Raport AI z 2022 Raport AI z 2022

Mój Karolek kochany – moja BELLA BITISOWA żona stwierdza, że trzeba zapierdalać. Ano trzeba, przy czym zapierdalanie zniknęło na poczet pysznej zabawy, radości, miłości, dobrobytu i dobrostanu. Tak właśnie się staje. Obecnie Stany Zjednoczone przodują w inwestycjach w technologię AI, a zapotrzebowanie na umiejętności AI wzrosło w latach 2021-2022 w prawie każdym sektorze amerykańskiej gospodarki. W 2022 r. 47,4 mld USD zainwestowane w USA było około 3,5 razy większe niż kwota zainwestowana w następnym co do wielkości kraju, Chinach, na poziomie 13,4 mld USD.

I chociaż jak się przewiduje technologia AI może wyeliminować nawet 300 milionów miejsc pracy na całym świecie, ludzie już dziś z nią współpracujący ​​czują się bardziej wydajni i pracują szybciej podczas korzystania z AI. Ta współpraca zwiększa także ich koncentrację i satysfakcję z już nie pracy, a pysznej zabawy. Sam tego doświadczam i jestem zachwycony. To co dawniej stanowiło wysiłek twórczy, a coś o tym wiem, jestem bowiem z wykształcenia litografem, obecnie zniknęło i stało się czystym tworzeniem. Przynajmniej w moim przypadku.

Raport AI – Podsumowanie:

Sztuczna inteligencja może znacząco zmienić sposób, w jaki ludzie się uczą. Nie wszyscy tak samo myślą o potencjale sztucznej inteligencji, który może poprawić nasze życie. Niektórzy, a w zasadzie większość nawet jej nie zauważa, już nie mówiąc o wykorzystaniu. A to zmienia wszystko. Już dzisiaj nie musisz iść do lekarza, bo AI opowie ci wszystko, co ci dolega, jak przeciwdziałać i jak leczyć i co pomaga. Jasne, że wyśle Cię do lekarza, ale to z kurtuazji raczej niż z musu. Obecnie w USA sztuczna inteligencja ułatwia życie 65% mężczyznom i 53% kobiet. Mnie także ułatwia, mimo iż mieszkam w Polsce.

Obecnie opłacam już miesięcznie dwie platformy i uczę się pilnie mimo iż mam 59 lat. Ale wiek jest sprawą mentalną i bynajmniej nie wymaga jakich wielkich poświęceń, li tylko uwagi. Trzeba uważać, by się nie starzeć. Sztuczną inteligencję polecam i namawiam do jej poznania. Naprawdę zmienia życie, bo odpowiada na każde pytanie rzeczowo i dokładnie. Ponadto zmienia się to kwantowo, rzutując na całość.

PS. Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Dodaj komentarz

Poprzednia historia

Jak tworzyć siebie?

Następna historia

Czym jest uważność?