The Big Push
%s min

The Big Push

Review

Muzyka
10/10
Wykonawstwo
10/10
Artystycznie
10/10
Overall
10.0/10

The Big Push to zespół z Brighton, którego koncertowe teledyski wywołały burzę wirusową. Zrodzony z jednej z najbardziej kulturalnych, ekscentrycznych i tętniących życiem scen muzycznych, zespół The Big Push z Brighton to charyzmatyczny indie rock and rollowy kolektyw, którego dźwięki, styl i tożsamość są mocno zakorzenione w tętniących życiem ulicach Brighton.

The Big PushThe Big Push

Buszowanie to coś, co jest głęboko zakorzenione w krwi tego zespołu od pierwszego dnia jego powstania. Miało ogromny wpływ nie tylko na rozwój kariery zespołu i uzyskanie możliwości wykonywania oryginalnych utworów i coverów piosenek. Także na wzrost frekwencji i systemu wsparcia ludzi za każdym razem, gdy zespół wychodzi na ulice. Wciąż jesteśmy zaskoczeni wszystkim /mówią członkowie zespołu/. Widząc tych wszystkich ludzi, po prostu robimy show. Zdarza się to za każdym razem, nadal uważamy to za niezwykłe. Wszystko potoczyło się naprawdę lawinowo, kiedy zaczęliśmy publikować filmy z przebojami na YouTube. Filmy zaczęły mieć miliony wyświetleń, zaczęło to mieć ogromny wpływ na liczbę ludzi, którzy zaczęli nas odwiedzać.

The Big Push – Internet:

Publikowana w Internecie muzyka zespołu zyskała status wirusowego kwintetu. Ich najnowszy teledysk Watch Out, przekroczył ponad 200 000 wyświetleń i wciąż rośnie. Ludzie lubią ich oglądać, ponieważ ich zachowanie jest bardzo naturalne. Bardzo nam się to podoba i dzięki temu ludzie są w stanie poczuć ten feeling. Można powiedzieć, że dzielą wspólną pasję. Po prostu dobrze się bawią, oglądając nasz koncert. Myślę, że to zaraźliwe, jak wtedy, gdy uśmiechasz się do kogoś, a on odwzajemnia uśmiech.

The Big Push – Podsumowanie:

Pochodzący z Brighton zespół składa się z trio Ren, Romaina Axisy i Gorrana Kendalla. Czerpiąc elementy z klasycznych brytyjskich zespołów, takich jak The Beatles czy The Police. Przekształcają swoje sprytne, nowoczesne aranżacje w niesamowicie chwytliwe popowe melodie. Cała trójka spotkała się z perkusistą Glennem Chambersem i utworzyła zespół w tętniącym życiem nadmorskim mieście Brighton. Pochodzący z czterech dość różnych środowisk udało im się stworzyć oryginalne, niepowtarzalne brzmienie.

Dodaj komentarz

Poprzednia historia

Milky Chance

Następna historia

Kongos