Koty są lepsze od dzieci
2 min czytania

Koty są lepsze od dzieci

Większość z nas kocha koty głównie dlatego, że posiadają zalety dzieci, a pozbawione są ich wad. Z kotem zawsze idzie się dogadać.

Review

Projekt
10/10
Temat
10/10
Czytelność
10/10
Overall
10.0/10

Większość z nas kocha koty głównie dlatego, że posiadają zalety dzieci, a pozbawione są ich wad. Z kotem zawsze idzie się dogadać, z dzieckiem już tak łatwo nie jest. Oczywiście kota możemy kupić w hodowli, ale możemy także zaadoptować. Kot w związku to krok w stronę rozpalenia uczucia. Oczywiście, że później przychodzi czas na dzieci, ale nie zawsze i nie koniecznie. Koty są lepsze od dzieci, bo gdy się dokładnie przypatrzeć, kot ma wiele zalet, których niestety pozbawione jest ludzkie dziecko.

Koty są lepsze od dzieciKota łatwiej się leczy

Lekarz dziecięcy przyjmuje z rana do wczesnych godzin popołudniowych. Natomiast weterynarze przyjmują przez cały dzień, ale także wieczorami. Często też przyjmują w soboty i niedziele, gdy zwykle mamy czas.

Kot jest samodzielny

Kota wystarczy karmić kilka razy dziennie, bez specjalnych starań, napełnić wodą miseczkę, wyczyścić kuwetę, dać zabawki, pobawić się razem godzinkę, a resztę czasu zorganizuje sobie sam. Można z nim pospać, bo śpi wówczas gdy my śpimy. Dziecko na ogół robi to w odwrotnej kolejności.

Przy kocie nie musimy z niczego rezygnować

Koty z nami nie wychodzą, zatem nie przeszkadzają w trakcie wyjścia. Możesz śmiało zostawić go w domu wiedząc, że troszkę pobroi i pójdzie spać. Nie musisz martwić się o opiekę nad nim, a przy dziecku musisz.

Kota nie musisz usypiać

Koty kochają spać i zasypiają bez problemu w każdej chwili. Bez specjalnych dobranocek, bajek, noszenia i bujania, po prostu bez usypiania. Gdy kot śpi to śpi, a gdy się budzi, nie zaczyna od rozrabiania i darcia.

Kot jest ekonomiczny

Kot nie wyrośnie ze ślicznych ubranek i butów. A dorastając, nie będzie marudził o coraz droższe i bardziej markowe stroje, ani też nie będzie podkradał ci kosmetyków, ciuchów, papierosów i alkoholu.

Kot jest czysty zawsze

Po kocim posiłku wystarczy umyć miseczkę. Nie musisz kąpać całego kota jak bywa to z dziećmi i sprzątać miejsca gdzie karmiłeś.

Dużo niższe koszty

Nie musisz edukować kota, wysyłać go na studia i utrzymywać. Kocią szkołą jest całe jego życie, a ty jesteś jego najlepszym nauczycielem i przyjacielem.

Sprzątanie odchodów

Kuwetę czyści się tylko raz dziennie. Pieluchy trzeba zmieniać kilka razy dziennie, a bywa że dziecko się obsra. Wówczas musisz umyć dupsko, nasmarować, ubrać pieluchą, a kotu nic.

Kot kocha bezwarunkowo

Kot zawsze jest ci wierny. Nie opuści cię, nie porzuci dla żony lub męża, nie wyjedzie bez ciebie za granicę. Będzie cię kochał zawsze i wszędzie, nawet gdy zabierzesz go do lecznicy. Kocie miauczenie na szczęście dalekie jest od marudzenia.

Kot nie pyskuje

W odróżnieniu od dzieci kot nie pyskuje. Pomiauczy trochę i prychnie sporadycznie, ale w ciszy.

Koty są zdecydowanie lepsze od dzieci i przynoszą więcej radości.

Dodaj komentarz

Poprzednia historia

Peterbaldy Bella Bitis*PL