wolnosc
2 min czytania

Wolność

Czym ta “wolność” jest? Wojna, która trwa, zmusza nas do refleksji nad wolnością jako taką. Czym naprawdę jest wolność? Większość z nas nigdy nie czuje potrzeby, aby faktycznie zdefiniować wolność, ponieważ wydaje się to tak podstawowe i instynktowne. To jak definiowanie głodu lub pragnienia. Pragnienie tego pojawia się niemal tak wcześnie, jak umiejętność mówienia. Większość dzieci mówi “zrobię to sam” /sam/ jako pierwsze, a “nie” pada wśród pierwszych słów. Oba są wyrazami zrobienia czegoś odrębnego, obok, inaczej, sam. W miarę jak przybywa nam lat, znajdujemy coraz bardziej wyrafinowane sposoby wyrażania tego pragnienia. Jednakże wolność nie jest czymś, czego nas uczą. Jest czymś, czego pragniemy od urodzenia i z urodzenia.

wolnoscWolność

Jej podstawą jest zdolność do działania /robienia rzeczy/. Wszelkich rzeczy. Chcemy żyć, ruszać się, wierzyć i rozmawiać. Oczywiście o rzeczach. Właśnie te rzeczy są zapisane w Karcie Praw. To sposób, w jaki opisujemy naszą zdolność do robienia rzeczy. Ale to dopiero początek tego, czym ona jest. W “zdolności” jest zawarta samowystarczalność. Na początku uczymy się chodzić i chcemy sami jeść, aby w przyszłości biegać i sami się wyżywić. Wolność to zdolność do robienia czegoś samemu, bez ingerencji i pomocy. Pragnienie jest również ważnym jej składnikiem. Dlatego dzieci uczą się mówić “nie!” bardzo wcześnie. Oznacza, że ​​masz możliwość podjęcia próby zaspokojenia pragnienia.

Wolność – Podsumowanie:

Niesie ze sobą również konsekwencje i są z nimi nierozłączne. Ale bez np. ryzyka jest ona jak niesolone frytki. Oznacza, że ​​możesz popełniać błędy, ponosić porażki i ponosić konsekwencje. Ale oznacza to również, że możesz cieszyć się jej korzyściami. To wszystko jest jej częścią. To także wolność od systemu. Nie możesz co prawda wyrwać się w 100% z systemu, z powodu oszustwa pieniężnego. Jednak możliwe jest uwolnienie się w 80%-90%.

Co możesz zrobić by uwolnić się od systemu?

  1. Nie pracuj dla nikogo.
  2. Nie płać podatków.
  3. Nie otwieraj kont bankowych i nie wyrabiaj kart kredytowych.
  4. Nie rejestruj się w żadnych celach, np. w wyborach samorządowych ani w ramach oddawania organów, czy szczepienia.
  5. Miej prawo jazdy wydane w innym państwie.
  6. Staraj się ciągle przemieszczać i wyjeżdżać z kraju.
  7. Stosuj samozatrudnienie i anarchisty. To uczyni cię odważnym przeciwko systemowi.
  8. W serwisach społecznościowych używaj pseudonimu, fałszywego profilu i fałszywego adresu. Twórz fałszywe konta. Zawsze loguj się ukrywając za siecią VPN.
  9. Pozbądź się telefony lub miej do na kartę.

PS. Robię to przez całe życie, a teraz w wieku 6o lat, jestem po prostu szczęśliwy. – August Witti

Poprzednia historia

Wskazówki jak tworzyć własną rzeczywistość

Następna historia

Nie ma świętości