Nasza sztuka
%s min

Nasza sztuka

Zajmujemy się projektowaniem. Żyjemy zaś w Małopolsce w Myślenicach koło Krakowa. Grafikiem /litograf/ jestem z wykształcenia, webmasterem od początku Internetu publicznego, zamiłowania i pasji. BITIS to ja /Witold Augustyński/, BELLA BITIS to Karolina /Karolina Augustyńska/. Nasze projekty powalają na kolana! Na kolana też wskakują nam koty z naszej hodowli Bella Bitis*PL.

Nasza sztuka. Trudno określić czym konkretnie się zajmujemy, ale można wyróżnić dwa profile twórcze: malarstwo i grafika. Nie oznacza to, że inne są nam obce. Oznacza, że zasadniczo skupiamy się na tych dwóch. Malarstwo od zawsze było naszą domeną, zaś grafika dostała się w sferę zainteresowań dzięki moim studiom. Tą samą wiedzę, która pozyskałem, przekazałem Karolinie. Kaia zaś wzniosła ją na wyżyny, gdyż dziewczyny tak mają.

Nasza sztuka
Była żona mojego męża.

To właśnie Kaia wiedziona ciekawością i łatwością poszukiwań zaprzyjaźniła się z AI, która zaprzęgnięta do działań dała nadspodziewane rezultaty. Wynik powalił nas na kolana i stał się zaczątkiem stylu Art Brut. Ten styl stał się magnesem naszych chwilowych poczynań, ale też bazą pomysłów. Okazało się bowiem, że jest on nam bliski i na dodatek intrygujący. Nadspodziewany odzew odbiorców zmotywował nas do dalszych działań i rozwoju w tym kierunku. Jako, że w życiu prywatnym nie zostawiamy nic przypadkowi, a świadomość goszcząca w naszych głowach dała nam porządnego kopa do dalszych działań. Te działania zaś obfitują kolejnymi pomysłami i twórczością. Okazało się bowiem, że nasze koty, towarzyszące nam w życiu, doskonale wpisują się w tą konwencję twórczą. Daje ona też wiele radości z efektów jakie za sobą niesie, a przede wszystkim dowcipnego spojrzenia na tematy.

Hitem stała się “była żona mojego męża“, a w domowym zaciszy “garbata koleżanka mojej matki“. Ot szalone i rozrywkowe umysły.

Dodaj komentarz

Następna historia

Sztuczna inteligencja AI