Wkraczamy w nowy świat
3 min czytania

Wkraczamy w nowy świat

Wkraczamy w nowy świat. Zauważyłem już, że niewielu was śledzi co się obecnie dzieje na Ziemi. Jesteśmy pomiędzy zaćmieniami, co stanowi punkt zwrotny globalnie i osobiście. Mieliśmy zaćmienie Słońca, a 5 maja zaćmienie Księżyca. W tym momencie wszystkie energie, które przyjęliśmy, mogą wreszcie zostać uwolnione, a wszystko, co oddaliśmy, może zostać odzyskane. Zaczynają się ujawniać dary, tym samym ograniczenia. Zamiast skupiać się na tym, czego chcemy, a czego nie mamy, warto dostrzegać dobro w tym, co już mamy i odczuwać za to wdzięczność.

Wkraczamy w nowy światWkraczamy w nowy świat

Na poziomie indywidualnym ta zmiana pociąga za sobą osobistą transformację i wgląd we własną ewolucję. To jest początek nowej historii życia i nowej ścieżki życiowej dla wszystkich. Wielu ponownie rozważy swoją karierę zawodową, zmieni pracę, a nawet przeprowadzi się. To, co przestarzałe, fałszywe, nieodpowiednie i niespójne, zostanie zniszczone i może to być niewygodne. Ale obecnie żyjemy zmianą. 2023 będzie punktem zwrotnym na świecie, w twoim życiu i rozwoju. Przechodzimy przez zbiorową modernizację, ewolucyjną zmianę sposobu, w jaki żyjemy i jak kochamy. To popchnie nas do pełnego uznania naszej indywidualności i życia w autentycznej prawdzie. Najlepszą strategią w tym roku są zdolności adaptacyjne ponad stabilnością. Nasza ewolucja jest wymogiem.

Wkraczamy w nowy świat – Rozważania:

Zaufajmy swojej intuicji, swojej niezależności, samodzielności i przewodnictwu. To najlepsze antidotum na strach i niepokój. Do nas należy dokonanie wyboru. Dochodzimy do harmonii z tym, czego naprawdę chcą nasze serca. Jasno określamy swoje wartości i tworzymy zgodnie z nimi. Kiedy dostrajasz się do swojego serca i powołania, podnosisz swoje wibracje i wspierasz ewolucję ludzkości. Gdy wzrastasz, jesteś agentem miłości i światła. Nasza duchowa jedność jest bardziej widoczna. W tym roku energia duchowa będzie miała praktyczne ugruntowanie. Wiara dająca się zastosować zapewni namacalne rezultaty. Także tematem przewodnim będzie wiara. Wiara i zaufanie do siebie, do szerszego planu rzeczy, do swojej ścieżki, celu, darów i zdolności.

To pociągnie za sobą wezwanie do działania. Wzięcie odpowiedzialności za swoją energię i zdrowie będzie ważne. Zadbaj równolegle o zdrowe duchowe i granice. Bądź świadom przyczyny i skutku. Dobre myśli i dobre intencje tworzą dobrą karmę i przeciwdziałają strachowi. Zakończyć należy wszelkie niedokończone sprawy i rozwiązać sprawy przegrane. Jesteśmy w kluczowym momencie naszej ewolucji. Ewoluujemy od starego, opartego na strachu i walce typu egzystencji, do opartego na miłości, pozytywnego, kreatywnego sposobu bycia. Przechodzimy przez tzw. reset – stare odchodzi, nowe przychodzi. Na całym świecie budzimy się do prawd o tym, kim jesteśmy i po co przybyliśmy na ten świat. Wspólnie tworzymy teraz nowy paradygmat. Nadszedł czas, aby podsumować i przeanalizować co nam odpowiada, a co nie, co wymaga zmiany i odnowienia. Czas, aby jaśniej określić swój cel i sposób, w jaki chcemy udostępnić światu swoje wyjątkowe moce.

Wkraczamy w nowy świat – Podsumowanie:

Jedność ducha powraca do ludzkości. Stajemy się bardziej 5-wymiarowi niż 3. Zaczynamy dostrzegać te trójwymiarowe mrzonki, które sprzedawano nam od dawna /rodzina, dom, praca, samochód, stylu życia i wakacje/, to wszystko upada jako, że jest związane ze starym systemem. Za to pojawia się więcej przyjemności, mniej ucieczki, mniej rozproszenia i bycie bardziej obecnym. Cieszmy się większą ciszą i spokojem oraz tak istotnym pokojem, aby sięgnąć do wyższej świadomości. Obecnie energia na Ziemi jest kreatywna i wizjonerska. Wspiera nowe możliwości, rozmowy, pomysły, projekty i tworzenie nowych połączeń. Zastanów się, w jaki sposób chcesz zainwestować swoją energię i do czego chcesz się zobowiązać na dłuższą metę, szanując to, co jest najlepsze dla twojej własnej energii, ścieżki i celu. Przechodzimy jednocześnie metamorfozę i głębokie uzdrowienie, abyśmy mogli uwolnić stare. Wspólnie też tworzymy nowy sposób bycia w wyższej świadomości. Stare systemy odchodzą.

PS. Trudno się pisze o tym co będzie, bowiem przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości. Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość. Przyszłość nigdy nie jest taka, jakiej się spodziewamy.

Poprzednia historia

Rezonans Schumana vs złe samopoczucie

Następna historia

Realizacja marzeń