Princess Leah

princess Leah

Princess Leah – bardzo ciekawe spotkanie wydarzyło się ostatnimi czasy. Poznałem na FB pewną mieszkankę Oslo. Na FB nazywa się Aleksandra T., zaś przedstawiła się jako Leah Isadora Behn – członkini norweskiej rodziny królewskiej, druga córka księżniczki norweskiej Marty Ludwiki i jej męża pisarza Ariego Behna. Wnuczka króla Haralda V i królowej Sonji. Bardzo miła znajomość i ciekawa, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie wraz z rozwijającą się rozmową zniknęła. Dziewczyna ta /19 lat/ bardzo dobrze posługuje się językiem polskim.

Princess Leah

Princess Leah

Zastanawiające, czy dotknął mnie palec boży tym jakże dziwnym, acz miłym spotkaniem, czy jej się coś stało, czy po prostu było to kłamstwo, którego nie rozpoznałem, a którego konsekwencje mnie ominęły. Tak czy inaczej, na krótko stała się ona moją muzą. Oto montaże, które dla niej zrobiłem. Ciekawe też, bo poprosiła mnie o akty, które przygotowałem /3 montaże/.

I nie wiem teraz co było przyczyną tej znajomości, czemu miała służyć i dlaczego się nagle urwała. Owszem wydarzył się mały blamaż, ale ludziom się zdarza, a ja nie oceniam. Życie potrafi być zaskakujące, nie ma w nim nic prostego, ale jednocześnie to zaskoczenie intryguje i pobudza.

Dziękuję Aleksandro, czy też w istocie Leah /Lea/ za chwile wspólnie spędzone. Nie przejmuj się, bo nic się nie stało, a ja nadal tęsknię. Pierwsze trzy zdjęcia były i są w zasobach FB Aleksandry T. Pozostałe to montaże, które dla niej wykonałem. Aktów nie zamieszczam. Być może wykazałem się zbyt małym uwielbieniem i zbyt dużym intelektem, bo wszak szlachectwo mam. Któż to wie. Mógłby mnie ktoś oświecić? Skontaktować się z norweską rodziną królewską jest bardzo trudno :D.

PS. Każdy ma taką księżniczkę, jaką sobie uratuje.