Magia przychodzi ze zmianą świadomości
2 min czytania

Magia przychodzi ze zmianą świadomości

Magia przychodzi ze zmianą świadomości. Czy pragnąłeś kiedyś w życiu być czarodziejem i mieć swoją magiczną różdżkę. Rozważałeś co by było, gdyby to było takie proste, jak dokonanie zmiany w tobie? Przecież to czyniłoby z nas wszystkich magików. Każdy, kto przekraczałby swoją świadomość, stawał by się magikiem. I tak się dzieje. Natychmiast stajesz się szczęśliwy, kiedy przestajesz się złościć. Natychmiast przestajesz ciągnąć, kiedy puszczasz. Kiedy szukasz pozytywów, nie widzisz już negatywów. Tak, magia zależy od ciebie. Magia dzieje się, kiedy zmieniasz swoją świadomość.

Magia przychodzi ze zmianą świadomościZaczynamy rozważać trudne rzeczy, jak osądzanie, negatywność, złość i upór. Czujemy energię tych emocji i nie bardzo nam ona pasuje. Następnie wymieniamy je na akceptację, pozytywność, radość i integrację. Czujemy różnicę, gdy pojawia się magia. Mało tego to dokonało się samo, przy naszej akceptacji i uważności. Ta magia zmienia okoliczności. Wszystko, co nam się przydarza, jest darem od świata. To lekcja, zmiana kierunku, wgląd, a na końcu świadomość. Kiedy nauczysz się pozwalać, by życie toczyło się własnym torem, nie będziesz już przywiązany do określonego wyniku i będziesz bardziej elastycznie otwarty na to, co się pojawi. Pamiętaj, że bywa, że rzeczy się nie manifestują, ponieważ coś lepszego jest już w drodze. To nie blokada, to przerwa na refleksję i pozwolenie okolicznościom na rozwój.

Znasz te chwile, kiedy nagle coś staje się jasne? To właśnie magia. Magia dzieje się, gdy dostajesz i identyfikujesz najlepszą ścieżkę do przodu. To nowe możliwości. Magia polega także na ustaniu wszelkich wysiłków, gdyż jest w akceptacji i oczekiwaniu. Ale ta magia pochodzi z naszego wnętrza – od ciebie. Wówczas świadomość może wyeliminować zmartwienia i strach. Kiedy pogłębiasz swoje duchowe połączenie, zwiększasz swoje zaufanie – zaufanie do swojego bezpieczeństwa, swojego dobrego samopoczucia, kolejnych kroków. Napięcie opuszcza twoje ciało. Siedzisz tam w bezruchu, słuchając swojej wewnętrznej mądrości i wiedząc, że pojawią się doskonałe kolejne kroki. To magia. Puścić – Zaufaj – Oczekuj – Zinterpretuj.

Magia przychodzi ze zmianą świadomości – Podsumowanie:

Teraz, gdy już zdajesz sobie sprawę, że masz tę niepowstrzymaną moc zmiany świadomości, gdzie będziesz szukać, na czym się skupisz? Pewno wyciszysz swój umysł i pozwolisz swojej wewnętrznej wiedzy kierować tobą. Być może teraz obserwujesz więcej i słuchasz więcej, pozwalasz życiu się rozwijać, a następnie reagujesz z głębi swojego wnętrza. Magia to po prostu zmiana w twojej świadomości, bo ona cię puszcza i pozwala na magię. Pozwól sobie być czarodziejem i twórz dobro, albo to co cię raduje i kochasz.

PS. A mówią, że magia i nauka najczęściej się wykluczają. – August Witti

Poprzednia historia

Jak wyjść poza umysł?

Następna historia

Miłość własna